מידע
תמונת השבוע
לתמונות הקודמות
כניסה לחברים
חדש באתר
בין חברים
ערב מרגש שנערך במועדון בהנחייתה של רותי לב ובהשתתפות קהל רב מכל שכבות הקהילה...
פתיחה מפתיעה
במהלך מסיבת ראש השנה שנערכה ביום שני 10/8/18 נפתחו הממטרות, שכן זה היום שלהן, לצורך השקיית הדשא. למזלם של הנוכחים - דוד שוב שהיה במקום סגר את ברז המים והציל את המצב.
קבלת ראש השנה במשלט 9/18
ביום ד‘ 5/9 נערכה במשלט קבלת חג מלאת הפתעות גם למארגנים....
מאגר נחשון 8/18
לאחר שנים רבות של השקיית שדות נחשון בשטחים ליד כפר מנחם הקרויים "משקי ההר", עבר השנה המאגר שיפוץ והגדלה. יונתן המנהל העסקי מספר על המאגר ועל דברים נוספים.
פרידה מיזהר במשלט 7/18
לאחר שש שנים בתפקיד יו"ר הקיבוץ יזהר מסיים את תפקידו ומעביר את המקל לבא אחריו...
אולימפיאדה 1989
אהל ראשונים
חנוכת אתר "אהל הראשונים" בנחשון
היום הראשון שלי..
חברים מספרים על חווית היום הראשון שלהם בנחשון ועוד...
פליליסט של סרטי שושנה
אוסף של סרטים שיצרה וערכה שושנה לב במשך השנים...
ניר שחם ויקב שורק
בפאתי חצר הקיבוץ שוכן לו יקב שורק. יחודו של יקב זה הוא בהיותו בי"ס לעשיית יין. ניר מספר על היקב וקצת על עצמו...
הפרלמנט בספריה
כל יום שישי מתכנסים הספרניות וחברים נוספים בספריה ודנים בהוויות העולם הספרותי ועולמות אחרים...
תיבת קונון של תנשמות
אחת מאלפי תיבות הקינון שהוקמו במסגרת המיזם הלאומי להדברה ביולוגית באזורים חקלאיים ושנועדו לעודד נוכחות של תנשמות ובזים. צלם: מולי.
החורני האחרון
יהודה, איציק, גילה, קיש, שוש, שירלי, דוד, שלומית ופוגל.
סובב הכנרת
חיה ושדמי, שלומית, זכריה, גילה, קיש, פוגל דוד ואיציק ניב - יצאו למסע של קדושה שמים ומים סובב הכנרת עם המדריכה אסתר שמואלי....
צריף החמישייה
ישן בפני חדש תוציאו
קומביין האבטיחים
אוגוסט 2017 - החל קטיף האבטיחים בשדותינו.
מידע לוח אירועיםביטוח בריאות

השרות הבריאותי במדינת ישראל מתחלק לשניים: שרות ציבורי ושרות פרטי. במציאות של ימינו, הכרחי להיות, בנוסף לשרות-הציבורי, גם בשרות הפרטי, שמתאפשר באמצעות חברות-הביטוח או בחברות הבריאות בתוספת תשלום.

לתנועה-הקיבוצית כולל לנחשון, יש ביטוח בריאות קולקטיבי/קבוצתי עם כתשעים אלף מבוטחים בחברת הביטוח "הראל". הביטוח הזה מנוהל ע"י מחלקת-הבריאות והמחלקה המשפטית של התק"צ + סוכנות הביטוח במשקי-הקיבוצים. הנהלת הביטוח הזאת, ששמה: "מגן בריאות לחבר-הקיבוץ" מתייעצת לאורך כל הדרך עם מיטב המומחים הקיימים בתחום-זה.

אחת לשלוש שנים, חוזה הביטוח נפתח. שני הצדדים, המבטח והמבוטח, יכולים לדרוש שינויים בתנאי-הביטוח ואפילו לבטל אותו. עם סיום 2017 מסתיימות שלוש השנים הנוכחיות.

לקראת המועד הנ"ל, התקיים כנס בו הוצגה בפני נציגי הקיבוצים הפוליסה החדשה, לרבות השינויים שיכנסו לתוקף בראשון לינואר 2018. השינויים כוללים הרחבה משמעותית בהיקף הפוליסה, בעיקר לאור פריצות הדרך והחידושים של התקופה האחרונה, כגון: פרוצדורות מחליפות ניתוחים. הכנסת תרופות חדישות מצילות חיים, שהן יקרות מאוד במיוחד בתחום הסרטן. בדיקות מיוחדות, בעיקר גנטיות, להתאמה אישית של טיפולים ועוד..

אל מול הרחבת הפוליסה כאמור, תהיה גם עליה משמעותית בעלות הביטוח הזה. אך בתוקף היותו ביטוח קבוצתי, עם מספר רב כל-כך של מבוטחים, הוא עדיין זול בהרבה מביטוח פרטי. כמו-כן, הוא נהנה משרות מעולה ואמין, אשר מביא אותו להיות הביטוח שאחוז התביעות המשולמות בו הוא הגבוה ביותר בארץ. 

ב - 30 לנובמבר יום חמישי 19:00 במועדון, יופיעו בפני כל הציבור של נחשון "קברניטי" הביטוח הזה. אני מצפה ומקווה מכולם להגיע, להתעניין ולשאול בכדי להבין. אנא רשמו לעצמכם את המועד.

                        לשרותכם –

                                                            משה לב

 

חזרה למעלה הדפסה שלח למייל הוסף למועדפים הפוך לדף הבית