מידע
תמונת השבוע
לתמונות הקודמות
כניסה לחברים
חדש באתר
טיול קיבוץ לעובדת
כ-180 חברים וילדים ירדו דרומה ביום חמישי 13/10....
משוררים מדברים עם אלוהים
דברי פתיחה של דורית בערב שנערך בערב יום כיפור במועדון הקיבוץ.
אפרת שוב - אוסף
צפו ותהנו...
היו זמנים
תמונות מסוף המאה העשרים ותחילת המאה הנוכחית...
טיול לקניון השחור בזוויתן 9/16
טיול ילדי המתנס....
הצלת חיים
"מגן דוד אדום" מפרסמת סרטון ובו הנחיות לאדם חסר הידע הרפואי, שיכולות להציל חיים.
צריף החמישייה
ישן בפני חדש תוציאו
קומביין האבטיחים
אוגוסט 2017 - החל קטיף האבטיחים בשדותינו.
אדום החזה - 16
ציפור קטנה ויפה ממשפחת הקיכליים, חורף בארץ.
פורים 2017
הערב בניהולו של אמיר פרידמן והחבר׳ה הצעירים היה מאוד מוצלח. החברה עבדו וארגנו את כל החג מא׳ ועד ת׳. באמת כל הכבוד להם ! נגה.
מי יודע מה זה ?
מולי, במהלך צעידתו ברחבי הקיבוץ, נתקל במה שרואים בתמונה ומאד ישמח לדעת מה זה? ולמה שימש? ממתינים לתשובות.
מידע לוח אירועיםביטוח בריאות

השרות הבריאותי במדינת ישראל מתחלק לשניים: שרות ציבורי ושרות פרטי. במציאות של ימינו, הכרחי להיות, בנוסף לשרות-הציבורי, גם בשרות הפרטי, שמתאפשר באמצעות חברות-הביטוח או בחברות הבריאות בתוספת תשלום.

לתנועה-הקיבוצית כולל לנחשון, יש ביטוח בריאות קולקטיבי/קבוצתי עם כתשעים אלף מבוטחים בחברת הביטוח "הראל". הביטוח הזה מנוהל ע"י מחלקת-הבריאות והמחלקה המשפטית של התק"צ + סוכנות הביטוח במשקי-הקיבוצים. הנהלת הביטוח הזאת, ששמה: "מגן בריאות לחבר-הקיבוץ" מתייעצת לאורך כל הדרך עם מיטב המומחים הקיימים בתחום-זה.

אחת לשלוש שנים, חוזה הביטוח נפתח. שני הצדדים, המבטח והמבוטח, יכולים לדרוש שינויים בתנאי-הביטוח ואפילו לבטל אותו. עם סיום 2017 מסתיימות שלוש השנים הנוכחיות.

לקראת המועד הנ"ל, התקיים כנס בו הוצגה בפני נציגי הקיבוצים הפוליסה החדשה, לרבות השינויים שיכנסו לתוקף בראשון לינואר 2018. השינויים כוללים הרחבה משמעותית בהיקף הפוליסה, בעיקר לאור פריצות הדרך והחידושים של התקופה האחרונה, כגון: פרוצדורות מחליפות ניתוחים. הכנסת תרופות חדישות מצילות חיים, שהן יקרות מאוד במיוחד בתחום הסרטן. בדיקות מיוחדות, בעיקר גנטיות, להתאמה אישית של טיפולים ועוד..

אל מול הרחבת הפוליסה כאמור, תהיה גם עליה משמעותית בעלות הביטוח הזה. אך בתוקף היותו ביטוח קבוצתי, עם מספר רב כל-כך של מבוטחים, הוא עדיין זול בהרבה מביטוח פרטי. כמו-כן, הוא נהנה משרות מעולה ואמין, אשר מביא אותו להיות הביטוח שאחוז התביעות המשולמות בו הוא הגבוה ביותר בארץ. 

ב - 30 לנובמבר יום חמישי 19:00 במועדון, יופיעו בפני כל הציבור של נחשון "קברניטי" הביטוח הזה. אני מצפה ומקווה מכולם להגיע, להתעניין ולשאול בכדי להבין. אנא רשמו לעצמכם את המועד.

                        לשרותכם –

                                                            משה לב

 

חזרה למעלה הדפסה שלח למייל הוסף למועדפים הפוך לדף הבית