מידע
תמונת השבוע
לתמונות הקודמות
כניסה לחברים
חדש באתר
פליליסט של סרטי שושנה
אוסף של סרטים שיצרה וערכה שושנה לב במשך השנים...
ניר שחם ויקב שורק
בפאתי חצר הקיבוץ שוכן לו יקב שורק. יחודו של יקב זה הוא בהיותו בי"ס לעשיית יין. ניר מספר על היקב וקצת על עצמו...
הרפת שהפכה לענף המים והאינסטלציה
פעם הייתה רפת שם חלבו פרות וגידלו עגלים. אח"כ הפך המקום לסככה של ענף המים. כאן תיקנו צינורות בימי גשם וכאן ישב הפרלמנט של שמואל. כעת השכן ממזרח לוטש את עיניו .
הפרלמנט בספריה
כל יום שישי מתכנסים הספרניות וחברים נוספים בספריה ודנים בהוויות העולם הספרותי ועולמות אחרים...
חנוכה 2017
הדלקת נרות, מופע מדהים של כלילה והרצל ומשחק חנוכה בעזרת אפליקציה במכשירי הניידים....
אפרת שוב - אוסף
צפו ותהנו...
היו זמנים
תמונות מסוף המאה העשרים ותחילת המאה הנוכחית...
יריד היקבים 2017 ביקב שורק
ארוע שהתרחש בסוף חודש מאי ביקב שורק...
תור הכלניות
שלל הפתעות מחכות לנו ב"דרך הלבנה". אחרי שעוברים את "המצבות" ושדות החיטה לכיוון כפר בן-נון הן מחכות לנו במלוא הדרן ויופיין כלניות לבנות ואדומות.
נביטת החיטה
סוף סוף החיטה הרימה ראש בשדות נחשון.
צריף החמישייה
ישן בפני חדש תוציאו
קומביין האבטיחים
אוגוסט 2017 - החל קטיף האבטיחים בשדותינו.
אדום החזה - 16
ציפור קטנה ויפה ממשפחת הקיכליים, חורף בארץ.
מידע לוח אירועיםביטוח בריאות

השרות הבריאותי במדינת ישראל מתחלק לשניים: שרות ציבורי ושרות פרטי. במציאות של ימינו, הכרחי להיות, בנוסף לשרות-הציבורי, גם בשרות הפרטי, שמתאפשר באמצעות חברות-הביטוח או בחברות הבריאות בתוספת תשלום.

לתנועה-הקיבוצית כולל לנחשון, יש ביטוח בריאות קולקטיבי/קבוצתי עם כתשעים אלף מבוטחים בחברת הביטוח "הראל". הביטוח הזה מנוהל ע"י מחלקת-הבריאות והמחלקה המשפטית של התק"צ + סוכנות הביטוח במשקי-הקיבוצים. הנהלת הביטוח הזאת, ששמה: "מגן בריאות לחבר-הקיבוץ" מתייעצת לאורך כל הדרך עם מיטב המומחים הקיימים בתחום-זה.

אחת לשלוש שנים, חוזה הביטוח נפתח. שני הצדדים, המבטח והמבוטח, יכולים לדרוש שינויים בתנאי-הביטוח ואפילו לבטל אותו. עם סיום 2017 מסתיימות שלוש השנים הנוכחיות.

לקראת המועד הנ"ל, התקיים כנס בו הוצגה בפני נציגי הקיבוצים הפוליסה החדשה, לרבות השינויים שיכנסו לתוקף בראשון לינואר 2018. השינויים כוללים הרחבה משמעותית בהיקף הפוליסה, בעיקר לאור פריצות הדרך והחידושים של התקופה האחרונה, כגון: פרוצדורות מחליפות ניתוחים. הכנסת תרופות חדישות מצילות חיים, שהן יקרות מאוד במיוחד בתחום הסרטן. בדיקות מיוחדות, בעיקר גנטיות, להתאמה אישית של טיפולים ועוד..

אל מול הרחבת הפוליסה כאמור, תהיה גם עליה משמעותית בעלות הביטוח הזה. אך בתוקף היותו ביטוח קבוצתי, עם מספר רב כל-כך של מבוטחים, הוא עדיין זול בהרבה מביטוח פרטי. כמו-כן, הוא נהנה משרות מעולה ואמין, אשר מביא אותו להיות הביטוח שאחוז התביעות המשולמות בו הוא הגבוה ביותר בארץ. 

ב - 30 לנובמבר יום חמישי 19:00 במועדון, יופיעו בפני כל הציבור של נחשון "קברניטי" הביטוח הזה. אני מצפה ומקווה מכולם להגיע, להתעניין ולשאול בכדי להבין. אנא רשמו לעצמכם את המועד.

                        לשרותכם –

                                                            משה לב

 

חזרה למעלה הדפסה שלח למייל הוסף למועדפים הפוך לדף הבית