אירועים
תמונת השבוע
לתמונות הקודמות
כניסה לחברים
חדש באתר
היום הראשון שלי
חברים מספרים על היום או הימים הראשונים שלהם בנחשון....
פסח בנחשון
לזכר ימים עברו....
לקראת פסח במשלט - 4/17
מפגש אנשי המשלט עם מנהלי הקיבוץ....
הנהלה כלכלית 02/04/17
דו"ח ביקורת הנהלת העסקים (הנהלה כלכלית) – קבלת החלטות ויישומן....
שדמי ווותיקי עין החורש
וותיקי קיבוץ עין החורש במהלך טיולם ברחבי הארץ נכנסו אל שדמי ושם שמעו....
מעוף החסידות
להקת חסידות, בדרכה דרומה, חגה מעל הקיבוץ....
קיש וגילה צועדים בשביל ישראל
חלק מהפעילויות של המועצה האזורית במרכז בנחם כולל יציאה של בני ה-60 פלוס ל"שביל ישראל". מחכים למצטרפים חדשים. דרישות: כושר הליכה, 12 עד 20 ק"מ, דרגות קושי בין קל לקשה, בממוצע "לא נורא", ומצב רוח טוב.
לטייל עם הרצל
רוצה להכיר את ארצנו? הרצל ישמח לשתף בטיוליו במקומות עם היסטוריה רחוקה וקרובה...
אתרים אישיים
אתרים של חברי הקיבוץ המעוניינים להוסיף קישור לאתרם (כולל בפייסבוק) מוזמנים לשלוח...
טיול לקניון השחור בזוויתן 9/16
טיול ילדי המתנס....
60 פלוס מינוס - התוכנית לשנה הקרובה
הרצאות, סיורים ושביל ישראל....
קובץ טלפונים
תודה לקיש ששלח לנו קובץ טלפונים מעודכן....
הצלת חיים
"מגן דוד אדום" מפרסמת סרטון ובו הנחיות לאדם חסר הידע הרפואי, שיכולות להציל חיים.
שרותי רפואה דחופה
מה עושים כשיש בעיית בריאות דחופה והמרפאה סגורה ? משה מדריך אותנו.....
אתרי מידע לשעת חרום
אתרים שבהם ניתן למצוא מידע עדכני לגבי ההתנהלות בשעת החרום.....
אדום החזה - 16
ציפור קטנה ויפה ממשפחת הקיכליים, חורף בארץ.
פורים 2017
הערב בניהולו של אמיר פרידמן והחבר׳ה הצעירים היה מאוד מוצלח. החברה עבדו וארגנו את כל החג מא׳ ועד ת׳. באמת כל הכבוד להם ! נגה.
מי יודע מה זה ?
מולי, במהלך צעידתו ברחבי הקיבוץ, נתקל במה שרואים בתמונה ומאד ישמח לדעת מה זה? ולמה שימש? ממתינים לתשובות.
סדר פסח שני 2016
המקום: חדר האוכל הישן והטוב. המשתתפים: לא מעט, כ-60 חביירות וחביירים, מהמבוגר ביותר בנחשון ועד נכד חמוד למשפחת הופ (הבן של מעיין) ועוד אורחים מי שהיו בנחשון וכאלה שרק קפצו לביקור.
איך היה?: נ ה ד ר!!! - קיש.
פסח 2015
פסח בשער. בשנים עברו יצאנו לחגוג את העומר בשדות ובערב התכנסנו בחדר האוכל עם תוכנית עמוסה והרבה אורחים. בעידן הנוכחי, איש, איש בביתו או עם משפחתו ברחבי הארץ. אצלנו, בנחשון יש הרמת כוסית, וכמיטב המסורת החדשה יש "סדר שני". חג שמח !!!
קטיף הכותנה
אחת המהפכות האדירות בעשרות השנים האחרונות אירעה בשדות הכותנה בישראל. מקטיף ביד למכונה הקוטפת, מהדקת ומייצרת בלות (חבילות). וותיקי הענף עומדים פעורי פה וגאווה שכן הקטפת הינה פרי יוזמה ופתוח ישראלי. לצפייה לחץ <כאן>
חריש בשדות נחשון
החצבים בגינתו של איתן הרימו ראש, בצפון החל לרדת גשם ואצלנו מתחיל המרוץ השנתי, להספיק להכין את השדות לחורף ולקיץ המתקרבים בצעדי ענק. החריש בסרטון מתבצע בשדה הקרוי "הבית" ונמצא מול "שכונת הצינורות" החדשה. לצפיה לחץ <כאן>
שריפה בנחשון
ביום חמישי 10/9/15 השמיים היו רוויים באובך והחום מעיק. בסביבות השעה שתיים פרצה אש בקרבת גדר הקיבוץ. הלהבות ותימרות העשן התנשאו לגובה רב ואיימו לפלוש לחצר הקיבוץ. מכוניות הכיבוי שהגיעו למזלנו, השתלטו על האש, והשאירו לנו אדמה חרוכה וריח שריפה. לסרטון של השריפה לחץ <כאן>
שדרוג מערכות
בשעה טובה, 9/15, הוחל במבצע שדרוג מערכת החשמל בקיבוץ. קווי החשמל העיליים יפנו את מקומם לקווים תת קרקעיים, כשבצמוד לכבלי החשמל יושחלו גם קווי תקשורת, שישמשו אותנו עבור טלפוניה, אינטרנט וטלוויזיה.
קטיף השקדים
מים רבים זרמו בנחל נחשון מאז שארי פאדאואר נטע ב"מופקר 3" את שתיל השקד הראשון. מגידול שולי הפך המטע לחלק ממטעי השקד המפארים את עמק איילון ואשר הוכרזו ע"י שר החקלאות שמחון בפברואר 2009 כ"עמק השקד הישראלי". לחץ על הכתוב וצפה בקטיף.
שירה בנקי ז"ל
ביום חמישי, 31/7/15 במהלך מצעד הגאווה, התפרץ למסלול הצועדים אדם, כשבידו סכין שלופה, אותה נעץ בשישה צועדים. שירה, נערה מלאת חיים, שבאה להזדהות עם הצועדים, נפצעה אנושות, ולאחר מספר ימים נפטרה. שירה הובאה לקבורה ביום שני 3/8 בבית הקברות בקיבוץ נחשון.
צעדת נחשון ה-5
לפני חמש שנים, הרצל, רכז הספורט של המועצה, יזם את "צעדת נחשון". השנה יחד עם חן נאמן הם כבר הפיקו את הצעדה החמישית, בהשתתפות של קרוב ל-150 סבים, בנים ונכדים. השנה הצעדה נערכה בחלקה הראשון של "דרך בורמה". ישר כח ! להרצל וחן, מחכים בקוצר רוח לפרויקטים הבאים.
בחירות למזכיר/ת התנועה
60 אלף מצביעים פוטנציאלים, 5 מועמדים. כולם טובים וראויים. 60 חברי נחשון שהצביעו ובחרו ברוב של 37 קולות את מרקי לוי, אבל, מי שנבחר בכלל התנועה הקיבוצית, ברוב של 45% היה ניר מאיר מקבוצת שילר. שיהיה לו ולכולנו בהצלחה !
כיבוש הקש
לאחר קציר החיטה וגיבוב הקש הגיע תור כיבוש הקש לחבילות. בעבר החבילות היו קטנות ועובדי גידולי השדה היו מעמיסים אותן על עגלות ובקיבוץ היו מאוחסנות במתבן. היום הן גדולות ומשאיות מעבירות אותן ישירות למרכזי המזון. צילם: חן נאמן ממרפסת ביתו.
חג הקיבוץ 4/15
ביום א‘ 3/5 נחוג ב"משלט 200", חג הקיבוץ בהשתתפות מרבית וותיקי הקיבוץ. אורח הכבוד של האירוע היה נחמן גלבוע, שספר על עלילותיו כחקלאי המגדל כותנה, שהפך במרוצת השנים לעיתונאי מצליח בשלל עיתוני התנועה.
אירועיםכנס גרעין נחשון
תוכן הענינים
למעבר לכתבה לחץ על הכתוב משמאל לתאריך
#  15/01/2016 בני שבעים/צחי #
05/11/2015 גרעין נחשון לקיבוץ נחשון # 01/11/2015 פקודת יום במפקד הפתיחה-לזר # 25/10/2015 תגובות לכנס # 17/10/2015 מחוויותיו של נספח # 22/09/2015 דף קשר # 14/08/2015 תלונה של אבא של דודו שכטר # 30/06/2015 נקודת מפנה בחיי #
01/06/2015 כנס גרעין נחשון מידע כללי # 04/09/2008 הקיבוץ הציל אותי ! רוביק # 11/05/2015 הפעולה הראשונה מוטקה .01/06/1964 גרעין נחשון בכרם שלום. # 01/05/2015  גדוד "נחשון" יפו.# 23/05/2015 אביהו המדריך - אורית קניגהם. # 24/05/2015 תגובת חנה ויורם להזמנה לכנס. # 24/05/2015  תגובת דובי זוהר להזמנה לכנס.#


בני 70 / צחי

גרעין נחשון לקיבוץ נחשון 05/11/2015

אפרים שני - פתח קבוצה בפייסבוק הנקראת "גרעין נחשון לקיבוץ נחשון". ניתן להצטרף לקבוצה ולהכניס תמונות והגיגים הקשורים לגדוד ולגרעין. הכתובת לכניסה הינה: https://www.facebook.com/groups/1665855230353481/?fref=ts
כמובן שחייבים להירשם ל- Facebook כדי להכנס  אליו.

פקודת יום במפקד הפתיחה / לזר 01/11/2015
על הדשא באמפי התייצבו כ-50 מחברי הגדוד והגרעין למפקד המסורתי...

כשקיבוץ נחשון היה בן 15, בשנת 1965, כתבה המשוררת מירה מאיר,  לחג ה-15 את שיר הוותיקים – "בראש רמזי שיבה, וכבר בולטת כרס, אנחנו ותיקים בני עשר וחמש". הם היו אז בני 35 בערך, אנחנו היום כפול בגיל – בני 70. רובנו עברו  כבר את ה-70, מקצתנו יחצו אותו בחודשים הקרובים. רמזי שיבה היו לנו בעבר הרחוק, היום יש לנו שיבה או רמזי שיער. וכרס פה כרס שם. אי אפשר בלי  זה.

היינו גרעין  תנועתי גדול. איכותי. ברבות הימים, כדרך כל גרעין, התפזרו האנשים איש לדרכו ואישה לדרכה, אבל גם במספר הנותרים בנחשון, 14 במניין,  אפשר בהחלט להתגאות. זה אינו מספר שכיח בקיבוצים. אני משער שזהו המפקד השומרי האחרון שבו אנחנו נוטלים חלק, אלא אם כן בעוד 10 שנים, כשנחצה את  ה-80, יהיו מי שיתארגנו להרים מפגש דומה.

כאן המקום להזכיר את אלה שהיו אתנו ואינם עוד – אבי רייזמן, יצחק שצ‘ופק, רותי (פוצי) ארזי, זליג גולדברג, עמירם שטיינברג הראבן,  רות קסטיאל, ראובן פיקרק, אילנה מלך פרנקל, נורית קרמר, נורית קמינצקי. יהי זיכרם ברוך.

כמה משפטים על קיבוץ נחשון. יש היום בקיבוץ כ-240 חברים, יותר ממה שהיו בו אי פעם. ב-2006 הפכנו לקיבוץ מתחדש וכמה שנים לאחר מכן ביצענו שיוך דירות לחברים.  ישנה חזרה מבורכת של בני קיבוץ, עשרות מהם נקלטו לחברות בשנים האחרונות. עיקר פרנסתנו  על חברת א.ר.ן, שמחזור המכירות השנתי שלה הוא כ-160 מיליון שקל, בעיקר בחו"ל.  החקלאות הצטמצמה מאוד, יש גידולי שדה,  חוות פטם גדולה, דיר. נפרדנו מענפים מסורתיים כמו  גידול תרנגולי הודו  או מטעי פירות, אבל  השנה חזרה הכותנה לפרוח בשדותינו והיא נקטפת בימים אלה. אנחנו היום קיבוץ מבוסס  מבחינה כלכלית וקיבוץ צומח מבחינה דמוגרפית. בתינו הומים מתינוקות.

ולפני שנסיים את הקטע הזה בקריאה שאי אפשר בלעדיה, המפגש המושקע הזה לא היה מתקיים,  אלמלא חמישה שהניעו אותו קדימה – גילה לוי  אלעד, שלומית צור שניר, רותי ורד לב, מוטקה בן הלל ורוביק רוזנטל. היו כמובן  גם  אחרים שסייעו. תודה לכל העושים במלאכה.

עתה לסיום המתבקש. אני אומר: שומרים חזק, ואתם תענו חזק ואמץ. איך אפשר אחרת? שומרים חזק! שומרים חזק! 

תם המפקד.  אתם מוזמנים לארוחה ולפטפטת חופשית, עד לתחילת החלק האמנותי. 
חזרה לתפריטתגובות לכנס גדוד/גרעין נחשון 25/10/15


25/10/2015

רינה מור (ודני) - אני רוצה להודות לכם על הערב המרגש, על המפגש עם אנשים שלא ראיתי כ-50 שנה. אבל, כמובן שמטבע הדברים, לא הספקנו לדבר. לפי מה ששמעתי משלומית, יש יוזמה, מאד מבורכת, להמשיך ולהישאר בקשר. תודה לכל המארגנים ! ( שלחתי תמונות מהאירוע לחברי הגרעין ).

20/10/2015

אורית ספניולטו נהניתי מקבלת הפנים הידידותית ומהזכרונות... שיניתם לי את החלומות. עכשיו אני חולמת עליכם כפי שראיתיכם בשבת ולא כילדים בני 17. כשתעברו בנהריה, אתם מוזמנים לעצור - תמיד יש קפה וחיוך.

יורם קליינר   כל הכבוד לצוות המארגן על המפגש המרגש, את חלק גדול מהאנשים לא ראיתי כבר קרוב ל50! שנה והמפגש איתם היה מאד משמח. אשמח לעזור בעתיד בארגון מפגשים או פעילות אחרת. ושוב תודה ובהצלחה,

שרה וולפסון תודה מקרב לב על היוזמה ועל הארגון. היה יפה ומרגש!

 19/10/2015

נורית יעקובי   רציתי להודות למארגני המפגש שתקיים אתמול עם חברי גדוד/גרעין נחשון.
היה מפגש מהנה ומרגש. בתקווה למפגשים נוספים.
   

 יוסי דיין    היה כנס מאד נחמד. בגילנו זה מאד חשוב, תודה ועשו זאת לעתים קרובות

עמי יוגב   תודה לכל הצוות המארגן ומי שנטלו חלק בעשייה. היה כיף. שימרו על קשר.

18/10/2015

יוסי קרן צבי  ידידי היקרים לי מאד, ביום שבת 17/10,  היה לי העונג הצרוף להיות איתכם בפגישתנו - פגישת חברי גדוד "נחשון צפון" / חברי "גרעין נחשון".  אני מוכרח להודות שמאד התרגשתי לפגוש את כל חברי ילדותי ולהיות איתכם במסיבה מרגשת במיוחד, שמורגש שהושקעו בה מאמצים רבים ויכולות נפלאות. הייתי ממש גאה לשהות בחברתכם וליהנות מהערב הנפלא. אני רוצה להודות לכם מאד ולומר שתמיד אהיה מאושר לכל הזדמנות וכל צורה של מפגשים נוספים איתכם. שנים רבות שלא פגשתי את רובכם אבל תמיד יש לי פינה חמה ונעימה בנשמתי בכל מה שקשור בגדוד "נחשון צפון" על כל חבריו ובנעשה בקבוץ נחשון שאינו רחוק מביתי. אני חי בקבוץ נגבה עם משפחה גדולה ונפלאה— 5 ילדים ו10 נכדים. ושוב תודה לכם ושנהיה כולנו בריאים ומאושרים.    
חזרה לתפריטמחוויותיו של נספח 17/10/2015
הרגשתי כאילו אני שייך לגדוד הזה...
רן אלון - בן קיבוץ שער העמקים הצטרף לאשתו - רחל, בת גרעין נחשון לאירוע של גדוד/גרעין נחשון, ושב נרעש ונרגש ומהר לכתוב את תחושותיו... להרחבה הגב 
חזרה לתפריט


דף קשר 22/09/2015

לחברי הגרעין חזק !

ה-17 לאוקטובר מתקרב והולך.

התוכנית לערב הגרעין גובשה ע"י רוביק והצוות המארגן.

הערב יפתח במפקד שומרי בשעה 17:30, אחריו מפגש רעים, ארוחת ערב מוקדמת וברקע תערוכה מאוצרות הארכיון.

התוכנית שתתחיל בשעה שמונה כוללת: קטעי קריאה מאוצרות הארכיון (צפו להפתעות מרגשות..), שירי אופרטות שהושרו במסיבות ובמחנות עבודה

(המלים נכתבו ע"י בנות גדוד נחשון צפון) וכן ביצוע של חלק מ"שירי העצב הנוראי"

 (זוכרים...).

הערב יסתיים בקפה ועוגות ואולי עוד שירים לתוך הלילה.

 אנא, זיכרו להביא עמכם 100 ש‘‘ח לאדם לכיסוי הוצאות הערב.

 חברים שעדיין לא אישרו את בואם, (עם בנות או בני זוג) מתבקשים לעשות זאת בהקדם.

 בברכת חזק ואמץ !

 הצוות המארגן.

 חזרה לתוכן העניניםתלונה של אבא של דודו שכטר 14/10/2015

תלונת אביו של דודו שכטר על שליחת בנו לעבודה במרעה מחוץ לקבוץ - הוא מתנגד לעבודה זו לנער בגילו. 
הוא טוען שזה לא הגיוני שבשבוע הראשון לעבודתו בקיבוץ, לשלוח אותו  לעבודה במקום בודד, "איך לקחתם עליכם אחריות זו. אני דורש מיד להביא אותו בחזרה לעבודה במשק. לתשובתכם אני מחכה .
היו שלום !"

חיים שכטר, אבא של דוד( פריט 9626 בארכיון נחשון)

חזרה לתוכן העניניםנקודת מפנה בחיי / רותי לב 30/06/2015
"שומרים חזק" קורא המדריך, ואני מצרפת קולי למקהלה-"חזק ואמץ".

מחשבות וזיכרונות נושאים אותי לעבר, לנקודת מפנה ראשונה בחיי. הצטרפתי כחברה לגדוד נחשון, קן צפון של תנועת השוה‘צ בתל אביב. 
"כבר אינני יכולה לחכות, ולו יום אחד בלבד, אני משתוקקת כל כך להיות בתנועה, ללכת  בגאווה עם חולצה כחולה, ושרוך לבן, ולהיות חלק מחבורה עליזה, להיות שייכת." להרחבה  הגב
חזרה לתפריט   כנס גדוד וגרעין נחשון 5/15
קן צפון


בתאריך 17/10/15 מתוכנן כנס של גדוד נחשון/גרעין נחשון בקיבוץ נחשון וזאת לרגל כניסת החברים לשנתם ה-70.
חברים הרוצים לתרום בכל דרך שהיא לאירוע מוזמנים להתקשר: לרותי לב ( 050-8674794), או לשלומית שניר    (050-8674801).

למארגנים יש רשימה חלקית של דוא"ל וטלפונים של חברי הגדוד והגרעין.  חברים בקיבוץ או מחוצה לו ויש להם כתובות/טלפונים/דוא"ל של חברי גדוד/גרעין הגרים מחוץ לקיבוץ מוזמנים להעביר למוטקה - knn@nachshon.org.il

כמו כן נשמח לקבל תמונות, חומר כתוב וכל ממצא אחר הקשור לגדוד נחשון וגרעין נחשון.

תודה ולהשתמע

רותי, שלומית, גילה.

מצגת של גדוד נחשון צפון 

חזרה לראש העמודהקיבוץ הציל אותי !
סמל בוגרים ללא התחייבות להגשים
קן השומר-הצעיר היה המקום המכונן והמעצב גם של הלשונאי ואיש התקשורת רוביק רוזנטל, שגם "הגשים" בקיבוץ נחשון.....

פורסם במדור קיבוץ באתר Ynet  כתב ארנון לפיד בתאריך 04/09/2008

.......
אחרי בית הספר, אומר רוביק, ולפני הקיבוץ, היה קן התנועה המקום המכונן שלו, הגורם המעצב. "הכול התרחש בו וסביבו, ובהקשר הפרטי שלי, אני יכול אפילו לומר, שהתנועה הצילה אותי".
חזרה לראש העמוד


הפעולה הראשונה / מוטקה/ 11/05/2015
הגדוד במחנה עבודה

מגיל צעיר, וכבן של הורים מפמניקים, ידעתי שנועדתי להצטרף  בכתה ד‘ ל"השומר הצעיר". אבל שום דבר לא הכין אותי לחוויה שעברתי בפעולה הראשונה....
בסביבות השעה ארבע עליתי על הרמה של אופני העבודה של אחי, ונסענו לקן צפון של השומר הצעיר ברחוב מצדה. בימים ההם,  הקן היה בשכונה קטנה, שהייתה במרחב בין רחוב דיזינגוף לבין "משק הפועלות"
 
להרחבה  הגב  
לחזרה לראש העמוד


גרעין נחשון בכרם שלום 1964

כרם שלום. התפרסם לפני מספר שנים בעקבות חטיפתו של גלעד שליט. אבל אנשי נחשון שמעו על המקום עוד לפני שנים רבות וזאת היות וגרעין "נחשון " שיועד להשלים את קיבוץ נחשון עשה את פרק ההיאחזות במהלך השרות שם. פוגל שהיה מדריך הגרעין בתקופה ההיא, צילם את המקום ואת חברי הגרעין. במהלך הסרטון ניתן לראות את כניסת האוטובוס הראשון של "אגד" להיאחזות, והטקס שנערך בהמשך. לסרטון השתרבבו תמונות גם ממקומות אחרים. 

לצפייה בסרטון הקש על הכתוב

לחזרה לראש העמוד

אביהו המדריך / אורית קניגהם / 23/05/2015

היינו בערך בני 15. חזרנו מטיול כל שהוא והלכנו בקבוצות רועשות על מדרכות תל-אביב.  לפני הייתה קבוצה של כמה בנים צוחקים ובמרכזה הלכה תמי המדריכה, נמוכה מכולם. לימיני אביהו המדריך, ואני עם עיניי קדימה מנסה להקשיב לשיחה מלאת הצעקות וכולי תמיהה.  "אל תדאגי" שמעתי את אביהו מנסה לעודד אותי, "יום אחד גם מסביבך יתקהלו הבנים". 

שנים אחר-כך, כשכבר הייתי בקנדה,  שמעתי שאביהו נהרג במלחמת יום כיפור, ותמונתו המחייכת באותו יום עלתה מול עיני.  

יהי זכרונו ברוך.

כתבה: אורית קניגהם

 קישור לאתר קיבוץ מגן בו מונצח אביהו
לחזרה לראש העמודגדוד "נחשון" יפו 5/15

עג‘מי זה לא רק סרט...
יענקל‘ה יואב
, חבר קיבוצנו, הוא השריד האחרון של גדוד "נחשון" מקן יפו בקיבוץ נחשון. כאשר יענקלה היה בכתה ד‘, הגיעו לבית הספר מדריכים מהשומר הצעיר, והזמינו אותו וילדים אחרים לבוא לפעולה בתנועה. קן יפו היה קרוב לגבול בת-ים, בקרבת ביתו של יצחק שדה, מפקד הפלמ"ח. בהמשך, הקן עבר לרחוב יפת, בקצה של שכונת עג‘מי המפורסמת. הוא שכן בקומה שניה של בניין, כשבקומה התחתונה שבו גרה משפחה. לעתים פרצו מריבות עם המשפחה בשל רעש השירה והריקודים שנבעו מהקומה השנייה. בכתה ט‘ עברה משפחתו של יענקלה לצפון תל אביב. כתוצאה מכך יענקלה עזב את הגדוד ביפו, והצטרף לגדוד "נחשון צפון" ברחוב מצדה. לאחר ההכרזה על גרעין "נחשון", שכלל את נחשון יפו, הצטרפו גם חבריו של יענקלה לפעילות בקן צפון. היפואים שהצטרפו לגרעין היו לפי מיטב זכרונו של יענקלה : רנה אלשייך, רות קסטיאל, יוסי דיין ואסתי רובינשטיין.  להרחבה   הגב

לחזרה לראש העמודתגובה להזמנה לכנס גרעין "נחשון" - חנה ויורם 24/05/2015

 
שלום,

הרעיון יפה ומשמח ! 
שולחת לכם תיקונים לפרטי הקשר של יורם ושלי. עוד לא נכנסנו לאתר ואני בטוחה שנתרגש .... 
נהיה בקשר 

חנה ויורם 

לחזרה לראש העמודתגובה לכנס גרעין "נחשון" - דובי זהר 24/05/2015


היי,
 איך אומרים שלום אחרי כל כך הרבה שנים?!
אבל אני אגיע למפגש ואז נתחיל לצמצם פערים של חיים שלמים!
תיקנתי את מספר הטלפון שלי והוספתי את הכתובת שלי בחיפה (מצורף).להתראות אחרי הקיץ.

 דובי זהר

לחזרה לראש העמוד


חזרה למעלה הדפסה שלח למייל הוסף למועדפים הפוך לדף הבית